Emil Frey Slovensko

Emil Frey Slovensko je súčasťou švajčiarskej skupiny Emil Frey so sídlom v Zürichu. Do Slovenskej republiky si spoločnosť Emil Frey našla cestu v roku 2016, kedy sa stala importérom značky Peugeot, Citroen a DS. Zároveň sa spustila aj prevádzka logistického skladu náhradných dielov v Lozorne Emil Frey Logistic Services, neďaleko Bratislavy. Od septembra 2017 dodáva každý deň náhradné diely do 315 prevádzok.

Pokiaľ ide o rozmanitosť značiek, distribučné kanály, finančné služby a regionálne pokrytie v mnohých spolkových krajinách, je skupina spoločností v Európe jedinečná. Emil Frey Slovensko je výhradným dovozcom značiek Peugeot, Citroen, DS, Opel, Fiat, Jeep, Alfa-Romeo a Abarth.

Odvetvie jazdených vozidiel pokrýva Emil Frey Slovensko úspešným digitálnym projektom pod medzinárodnou značkou Autosphere. Naším cieľom je predaj kvalitných jazdených vozidiel z vlastných a preverených zdrojov, od našich zákazníkov, firemných partnerov, predaj predvádzacích alebo služobných vozidiel spoločnosti Emil Frey Group.

Emil Frey Logistic Services ako medzinárodný poskytovateľ služieb pre automobilový priemysel, zaručuje najvyššie štandardy kvality a spoľahlivosť v dobe dodania. Prepravuje náhradné diely pre partnerov v Maďarsku, na Slovensku, v Chorvátsku, Českej republike, Slovinsku a Bosne ponúka špeciálne koncepty a riešenia pre logistiku náhradných dielov, colné odbavenie alebo prepravu a skladovanie.

Emil Frey Gruppe

Švajčiarska spoločnosť bola založená v roku 1924. Vo veku 26 rokov sa zakladateľ spoločnosti Emil Frey rozhodol postaviť na vlastné nohy. Nadšený mechanik zmenil s pomocou dielne pre opravu automobilov a motoriek svoju vášeň pre motory a závody na profesiu. Mnohé víťazstvá, ktoré Emil Frey na motocykli získal, neboli náhodné. Ako svedomitý obchodník sa mohol na závodnú dráhu postaviť najskôr v sobotu popoludní, zatiaľ čo jeho konkurenti tu už niekoľko dní trénovali. Aj napriek obrovskej fascinácii z pretekov Emil Frey vždy dodržiaval svoju zásadu: najprv práca, potom zábava. Vďaka húževnatosti, dlhodobým výhľadom a neutíchajúcemu nasadeniu tak vytvoril so svojím synom Walterom Freyom spoločnosť Emil Frey Group, ktorá patrí už niekoľko desaťročí medzi popredné spoločnosti v automobilovom priemysle.

Dnes je medzinárodná skupina jedným z popredných dovozcov a maloobchodných predajcov automobilov v krajine. Patrí k nej množstvo spoločností a obchodných zastúpení dovážajúcich automobily. Portfólio dopĺňajú leasingové služby, obchodovanie s priemyselnými a lodnými motormi, prevádzka karosárne pre úžitkové vozidlá a sklad centrálnych dielov.

Naša filozofia

Filozofia spoločnosti je aj dnes založená na absolútnej orientácii na zákazníka a maximálnej spokojnosti zákazníka.

Výrobky a služby najvyššej kvality

Profesionálna podpora s najvyššou úrovňou lojality zákazníkovt

Dobrý pomer hodnoty za peniaze

Rýchly a spoľahlivý servis